Hizmette fark yaratan seçkin ve uzman kadrosu ile...

Sağlık sorunlarının hızla arttığı, insan sağlığının suistimal edildiği ve hasta bilgisizliğinden yararlanıldığı günümüzde, bize duyduğunuz güven bizi ayakta tutan en temel ilkedir. Tercihleriniz ve beklentileriniz ilerlememizde bize her zaman yön veren önemli bir unsur olmuştur.

 

Hizmette fark yaratmak, teknolojiyi de takip ederek sunulan kalite, tam donanım ve seçkin uzman kadro ile mümkündür. Bizler bunu bir şans olarak değil, tüm katılımcılarımızla başarı olarak değerlendiriyoruz. Bu başarılarımızı özellikle esnaflar ve tüm Fethiye halkı ile sosyal güvencesi olan herkesin de hastanemizden yararlanmasıyla pekiştiriyoruz. En zor ameliyatların bile kolaylıkla yapılabildiği hastanemizde modern tıbbın sağladığı tüm imkânlar başarıyla uygulanmaktadır.


Hastanemizin, anne çocuk sağlığına verdiği önemle Pediatri ve Jinekoloji ünitelerinde her türlü konforu sağlayarak, teknik imkânlarımız en üst düzeyde arttırılmıştır. Tüm üniteleriyle eksiksiz hizmet veren kurumumuz, Kardiyoloji ünitesiyle de Fethiye’nin büyük eksiğini kapatmaktadır. Ayrıca, bel fıtığı, solunum problemleri, uyku bozuklukları ve horlama gibi çoğu zaman tedaviden kaçınılan rahatsızlıkların tedavisi hastanemizde ameliyatsız olarak da hastalarımıza sunulmaktadır.


Bizim tek amacımız insan sağlığıdır. Bu nedenle hastanemizi Fethiye’nin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yapılandırdık. Bizden hizmet alan hastalarımızın daha sonra yaşamış oldukları sağlık problemlerinde yine hastanemizi tercih etmiş olmaları bizi mutlu etmektedir. Hastalarımızın bize olan bu güveni yeni başarılarımız için cesaret kaynağı olmuştur. Tüm sağlık problemlerinde Lokman hekim Esnaf Hastanesi’ni tek adres olarak gören hastalarımızın, çevresinde sağlık problemi yaşayan başka insanlara da bizleri tavsiye etmeleri bizlerin hizmet verirken daha da dikkatli, hevesli ve güler yüzlü olmamızı sağlamaktadır. Çünkü güven başarılarımızı arttırmakta, başarılarımızın artması ise bizlere daha büyük bir sorumluluk bilinci yüklemektedir. Tüm bunlar için Lokman Hekim Esnaf Hastanesi olarak bizler, Fethiye’ de tercih sebebi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.