Radyoloji, çeşitli görüntüleme yöntemleri kullanılarak hastalıkların tanısını ve izlemini sağlayan tıp bölümüdür. Hastanemiz radyoloji bölümünde, ileri teknoloji cihazlarla modern radyolojik tetkiklerin hemen hemen tamamı gerçekleştirilmektedir. Hastane bilgi yönetim sistemimize radyolojik rapor ve görüntüler entegre edilmiş olup hasta ve doktorların tetkik ve raporlara kolayca erişim olanağı bulunmaktadır.

Radyoloji ünitemizde ileri teknoloji cihazlar kullanılmaktadır. Bu cihazlar ile modern radyolojik tetkiklerin hemen hemen hepsi yapılabilmekte olup; radyoloji ünitemizde bulunan cihazlar; 1.5 Tesla Manyetik Rezonans Görüntüleme (MR), Multidedektör Bilgisayarlı Tomografi (BT), Ultrasonografi, Doppler Ultrasonografi ve 4D (4 Boyutlu) Ultrasonografi, Dijital Mamografi, Dijital Röntgen, Kemik Dansitometri’dir.

Bölümümüzdeki cihaz portföyümüz ve deneyimli hekim ve tekniker kadromuz ile BT ve MR (ilaçlı veya ilaçsız), BT Anjiografi ve MR Anjiografi tetkikleri; Ultrason ve Renkli Doppler Ultrason Tetkikleri, Tiroit Biyopsileri, her türlü Röntgen incelemesi, Detaylı Ultrason ve Renkli Gebelik Ultrason Tetkikleri, Mamografi ve Kemik Mineral Ölçümü tetkikleri gerçekleştirilmektedir.
Doktorlarımız

RADYOLOJİ
Uzm.Dr. Seniha Didem Cömert Ardıç Özgeçmiş Randevu
RADYOLOJİ
Uzm.Dr. Şakir Tufan Özgeçmiş Randevu
RADYOLOJİ
Uzm.Dr. Aslı Serter Özgeçmiş Randevu
RADYOLOJİ
Uzm.Dr. Naci Üngür Özgeçmiş Randevu