""En iyi şekilde karşılayarak, konforlu tedavi süreci sağlamaya çalışıyoruz"

 

VIP hastalarımızı, en iyi şekilde karşılayarak, konforlu bir şekilde ağırlayabilmek için gerekli şartları sağlamaya çalışıyoruz. Önceliğimiz, tabi ki tedavi sürecini olumlu etkileyecek fiziksel şartları oluşturmak olup, bunu yaparken de hastalarımızın kendilerini evlerinde gibi hissettirmeyi hedefliyoruz.

 

Bu amaçla hastanemize başvurduğunuz andan itibaren öncelikli ve daha hızlı hizmet alabilmeniz için tüm süreçlerde VIP hasta temsilcimiz sizlere eşlik etmektedir.

Muayene randevu planlamanızdan, tetkik süreçlerinize kadar VIP Hasta Temsilcimiz tarafından organize edilmekte olup hastanemizden memnun ayrılmanızı sağlama çabasındayız.

Bunun yanında gerekli hallerde VIP temsilcimiz hastaneye gelmenize gerek kalmadan, sizin yönlendirdiğiniz veya refakat ettiğiniz yakınlarınızla ilgili tüm süreçlerde yardımcı olmakta ve hasta mahremiyeti ilkeleri doğrultusunda sizi bilgilendirmektedir.

Kısacası başvurunuzdan, hastaneden çıkışınıza kadar tüm işlem süreçlerinizde sizin yanınızda olup konforunuz için gerekli tüm desteği vermekteyiz.